Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Głusko Duże - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Oblasy

Oblasy(Głusko Duże + 17 km)

3 800 000 zł75 600 m² 50,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 7,56 ha budowlano-rolna ze stawem, z możliwością zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej wraz z usługami turystycznymi, w atrakcyjnej lokalizacji m. Oblasy gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Piłsudskiego

Puławy(Głusko Duże + 24 km)

998 000 zł811 m² 1 230,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze inwestycyjnym, położoną w Puławach przy ul. Piłsudskiego. Przedmiotem oferty jest działka nr 134/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Działki,Puławy(Głusko Duże + 24 km)

449 000 zł754 m² 595,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pięknym widokiem W puławach! Działki budowlane znajdują się na malowniczych Wichrowych wzgórzach w Puławach, co gwarantuje niezapomniane widoki. Bliskość lasu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bartłomiejowice

Bartłomiejowice(Głusko Duże + 15 km)

360 000 zł11 400 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana rm/rp - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica Nieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kaliszany-Kolonia

Kaliszany-Kolonia(Głusko Duże + 19 km)

300 000 zł5 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka 5 000 m kaliszany kolonia, gm. Józefów (pow. Opolski, woj. Lubelskie) usługi komercyjne + zabudowa mieszkaniowa , I linia zabudowy , media Jak przysłowie polskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Jaroszewice

Jaroszewice(Głusko Duże + 24 km)

205 000 zł1 700 m² 120,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1700 m2 Powiat: lubelski; gmina: bełżyce; miejscowość: jaroszewice. Wymiary działki: 25m x 67m. Miejscowy Plan Zagospodarowania : mr - zabudowa zagrodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nałęczów

Nałęczów(Głusko Duże + 19 km)

499 000 zł688 m² 725,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w centrum Nałęczowa o pow. 688m2. Z działki piękny widok na Park Zdrojowy. Doskonałe miejsce na budowę domu lub pensjonatu. Działka uzbrojona w sieci:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zarzeka

Zarzeka(Głusko Duże + 16 km)

50 000 zł5 983 m² 8,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 5983 mkw, położona w bardzo urokliwym miejscu przy trasie Nałęczów - Kazimierz Dolny. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 318 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka nr 265/2 obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Stanisławka

Stanisławka(Głusko Duże + 13 km)

199 000 zł10 000 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka rolno-budowlana z pozwoleniem na budowę. Stanisławka gm. Wąwolnica 100-arowa nieruchomość składająca się z 3 działek (9a, 28a, 63a), położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głusko Duże

Głusko Duże,lubelskie

80 000 zł5 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5000 m2 Gmina Karczmiska Ul. Kolejowa pomiędzy Opolem Lubelskim i Kazimierzem Dolnym. Wszystkie media na działce.Dojazd droga utwardzona.